szukaj
strona główna | redakcja | rejestr zmian | statystyka | pomoc | administracja  
Biuletyn Informacji Publicznej
   
Archiwalny Biuletyn Informacji Publicznej
   
Pobierz SIWZ
   
Ogłoszenia:
Zaproszenie do złożenia oferty na wykonanie wraz z dostawą do siedziby Zamawiającego materiałów i artykułów na potrzeby promocji projektu: „Internet szansą rozwoju Gminy Miasta Pionki’’

 


Pionki, dnia 09.02.2015r
Zaproszenie do złożenia oferty

Burmistrz Miasta Pionki zaprasza do złożenia oferty na: wykonanie wraz z dostawą do siedziby Zamawiającego materiałów i artykułów na potrzeby promocji projektu :Internet szansą rozwoju Gminy Miasta Pionki.

Ofertę należy złożyć w terminie do dnia 17.02.2015. do godz. 12.00 w pokoju nr 1 Urzędu Miasta Pionki, Aleja Jana Pawła II 15, 26-670 Pionki w zamkniętej kopercie z napisemOferta na promocję projektu Internet szansą rozwoju Gminy Miasta Pionki.

Oferta powinna być złożona na załączonym formularzu ofertowym (załącznik nr 2) oraz być podpisana przez Wykonawcę. Oferta powinna zawierać dane oferenta, w tym co najmniej: nazwę, adres, telefon i adres poczty elektronicznej. Informacja o wyborze oferty zamieszczona zostanie na stronie www.bip.pionki.mserwer.pl

Materiały i artykuły, będące przedmiotem zamówienia, zostaną dostarczone do siedziby Zamawiającego w terminie do dnia 27.02.2015r.

 

 

 

 

załącznik nr 1 przedmiot zamówienia

załącznik nr 2 formularz ofertowy

załącznik nr 3 projekt umowy 
informacje wprowadził:Piotr Stolarski
informacje wytworzył:
data ostatniej modyfikacji: 12 Lutego 2015 »
drukuj wyślij link  

 
. .
BIP - liczba wejść: 277341